Az alapítvány kuratóriumi tagjai csaportkép 2023

Ismerd meg a
kuratórium tagjait

Magamról: “Mit is mondhatnék, Te vagy ki megváltottál”, kezdi a Pintér Béla dal. Igyekszem valóban hálás lenni a megváltásért, alapítványunk kuratóriumi elnöki tisztségét is ezért vállaltam el.
Munkám és magánéletem során rengeteget utazom: Veszprém, Miskolc, Debrecen, Budapest Szentkirályszabadja, Kiskunhalas, Mohács mind-mind fontos helyszín az életemben. Bízom benne, hogy alapítványunk tevékenysége segít közelebb vinni Isten jó hírét ebben a gyönyörű Dunántúli régióban is.
Csontosné Fodor Gizella
Csontosné Fodor Gizella vagyok. Bár katolikus családban nőttem fel, megtérésem mégis felnőtt koromhoz és a jelenlegi református gyülekezetemhez köthető.
Alföldi születésűként mindig nagy vágyakozással tekintettem a Dunántúl és a Balaton környékének gyönyörű vidékére. De jó lenne itt élni... Isten ajándékba adta nekem és családomnak ezt a lehetőséget. 2015-ben Veszprémbe költöztünk. Hálás vagyok és igyekszem az Urat lelki ajándékaim szerint szolgálni, mind a gyülekezetünkben, mind az alapítványunkban. Bízom benne, hogy a kreatív és adminisztratív szolgálataimmal, másoknak is segíthetek megtalálni az utat Istenhez.
Horváth Katalin
"Ki milyen lelki ajándékot kapott, úgy szolgáljatok azzal egymásnak, mint Isten sokféle kegyelmének jó sáfárai." 1Péter 4,10
Horváth Katalin vagyok. Veszprémi római katolikus családból származom. Érdeklődésem leginkább az irodalomra és a képzőművészetre irányul. Lelki ajándékom a szervezőkészség. Az alapítványban elsősorban a jogi, gazdasági területekkel foglalkozom. "Dolgozni - dolgozni, és a kincseket, ami bennünk van szétosztani az embereknek." R. Kiss Lenke
Vezér Dávid
Vezér Dávid vagyok, a szentkirályszabadjai református gyülekezet tagja. Világi foglalkozásom szerint marketing kommunikációval, médiafelületekkel és rendezvényekkel foglalkozom.
Istentől kapott elhívásomnak tartom az evangelizációt és a hídépítést a keresztény gyülekezetek, felekezetek és a nem hívő testvérek között. Minden tehetségemmel, lehetőségeimmel szeretném Istent szolgálni, ahogy a civil életemben úgy az alapítványban is.
Zámbori Soma
Zámbori Soma vagyok, házas és 3 gyermek édesapja. Tiszta szívemből igyekszem és akarom is szolgálni Jézust férjként, apaként, művészként, mediátorként, vezetőként.
Hiszek a Kultúrevangelizáció erejében, hogy minőségi kultúrával terjedhessen az Evangélium szerte a Világban! A Dél-Pesti Golgota Gyülekezet az otthon-gyülekezetünk, ám sokfelé járunk szolgálni a feleségemmel.